Jazyk: En -> Cs Jazyk: Cs -> En
Odkazy

Historie společnosti

Firma Ekogalva vznikla v roce 1996. Sídlo firmy se nachází ve Žďáru nad Sázavou a jejími zakladateli jsou Jan Tonar a František Kudrna. Původně se firma zabývala ekologickou činností: vyvíjela unikátní technologii na zpracování suchých galvanických článků (SGČ).

Současnost & hlavní činnost

Dnes se firma zabývá především výrobou a instalací zařízení v oblasti průmyslového praní, hlavně zařízení určených k dávkování sypkých prostředků rozpustných ve vodě nebo mísitelných s vodou a to především pracích prostředků. Firma provádí také kompletní montáž a servis.

Další činnost

Firma Ekogalva dále vytváří a realizuje návrhy dávkování pracích detergentů v oblasti velkokapacitních prádelen a provádí montáže dávkování tekutých látek, přičemž tekutiny se dopravují na místo určení peristaltickými čerpadly.

Kompletní automatizace prádelen

Kompletní automatizace prádelny zahrnuje výměnu řídícího počítače kontinuální prací linky (tunelů) a ukládání veškerých činností (spotřeba pracích detergentů, spotřeba energie, vytíženost pracích linek, vytíženost žehlení..) do databází. Novinkou je vážení prádla na vstupním dopravníku prací linky.

Vývoj v datech

1997

1998

2000

2001

2002

2003

Registrovaní uživatelé
E-mail:
Heslo :
Přístup

Ekogalva © 1996 - 2005